Klimatyzacja typu Multi-Split

Klimatyzator multisplit to zaawansowany system klimatyzacji, obejmujący wiele pomieszczeń oraz zapewniający możliwość pełnej kontroli nad działaniem całego systemu. Jest doskonalą alternatywą dla budynków, w których nie ma możliwości wykonania tradycyjnej centralnej klimatyzacji. Klimatyzator multisplit nadaje się do domów jednorodzinnych, mieszkań, biur i firm. Będzie miał zastosowanie w miejscach, w których chcemy niezależnie sterować temperaturą w każdym pomieszczeniu.

Niezaprzeczalną zaletą klimatyzacji multisplit jest minimalna ingerencja w struktury budynku, w przeciwieństwie to centralnej klimatyzacji, oraz konieczność montażu tylko jednej jednostki zewnętrznej, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca i nie psuje estetyki na zewnątrz budynku.

Jak działa klimatyzacja multisplit?

Klimatyzacja multisplit to instalacja, w której wiele jednostek wewnętrznych działa współpracując tylko z jedną jednostką zewnętrzną. Zależnie od producenta i systemu, możemy zamontować wewnątrz budynku nawet kilkadziesiąt punktów klimatyzacji. Dzięki zastosowaniu zmiany prędkości silnika sprężarki oraz doposażeniu systemu w drugą sprężarkę, cała instalacja klimatyzacji działa niezwykle wydajnie, niezależnie od ilości aktywnie pracujących jednostek wewnętrznych.

Czy montaż klimatyzacji multisplit jest trudny?

Montaż systemu klimatyzacji wymaga posiadania pewnych umiejętności technicznych i manualnych oraz znajomości zasad działania takich instalacji. O ile samo zamontowanie jednostki zewnętrznej nie sprawia trudności, tak rozplanowanie i wykonanie wewnętrznej instalacji wymaga już sporego nakładu pracy i doświadczenia. Prowadzenie linii z czynnikiem chłodniczym, ich właściwe połączenie ze sobą i z jednostką zewnętrzną, odpowiedni dobór długości przewodów oraz różnica poziomów są niezwykle istotne dla sprawnego działania całego systemu. Z tego powodu warto zdecydować się na usługę montażu klimatyzatora typu multisplit przez wyspecjalizowaną firmę.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy montującej klimatyzację?

Firma, zajmująca się montażem i serwisem systemów klimatyzacji kompleksowo zamontuje i uruchomi całą instalację klimatyzacyjną. Profesjonalnie wymierzy, dobierze i wyceni wszystkie elementy niezbędne do wykonania całego systemu. Pomoże dobrać moc chłodniczą jednostki oraz urządzenia wewnętrzne, aby jak najlepiej spełniały potrzeby użytkowników. Podpowie, jakie wybrać urządzenia, by zapewniały cichą, wydajną i maksymalnie ekonomiczną pracę instalacji klimatyzacyjnej.

Jeżeli mieszkacie na terenie Dzierżoniowa lub okolic, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu systemów klimatyzacji. Szereg zatrudnionych specjalistów profesjonalnie wykona najwyższej jakości kompletną instalację klimatyzacyjną, z użyciem sprawdzonych elementów znanych producentów. Wszystkie zastosowane urządzenia posiadają niezbędne atesty i pięcioletnią gwarancję, co wraz z wyspecjalizowanym montażem zapewnia długoletnie, bezproblemowe działanie instalacji. Pracownicy naszej firmy służą radą i pomocą w zakresie systemów klimatyzacyjnych, a w razie problemów z działaniem instalacji czy konieczności dokonania bieżących przeglądów, technicy w krótkim czasie są w stanie zrealizować wszystkie niezbędne prace przy obsłudze systemu. Nasza firma cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów, a wszelkie niezbędne dane kontaktowe można uzyskać w zakładce kontakt.

Korzystając z usług profesjonalnej firmy przy montażu systemu klimatyzacji, zaoszczędzimy czas i nerwy stracone na samodzielne uruchomienie instalacji, oraz zyskamy kompleksowo wykonaną, sprawnie działającą klimatyzację, która będzie nam dobrze służyć przez długi czas.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.