Jaki klimatyzator warto wybrać?

Na rynku istnieje wiele marek, zajmujących się produkcją klimatyzatorów. Dla osoby nie związanej z tematyką urządzeń chłodniczych, wybór najlepszego modelu może sprawić nie lada trudność. Każdy z nich posiada bowiem zalety i cechy, które są niezwykle istotne z punktu widzenia ich użytkownika. Do najczęściej wybieranych, wysokiej klasy klimatyzatorów należą urządzenia Daikin, Mitsubishi, Gree, Kaisai, LG oraz Samsung. Warto przyjrzeć się im bliżej, zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zakupie konkretnego produktu.

Klimatyzatory Daikin

Klimatyzatory Daikin to sprzęt dla najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór pozwala na precyzyjne dopasowanie jego parametrów do wielkości chłodzonego pomieszczenia. Korzysta on z bezpiecznego dla środowiska gazu R32, który zapewnia wydajną i ekonomiczną eksploatację całej instalacji. Na wyjątkową wygodę jego obsługi wpływa możliwość zdalnego sterowania temperaturą w każdym z pomieszczeń, cicha i dyskretna praca oraz nieskomplikowany, intuicyjny panel zarządzania.

Klimatyzatory Mitsubishi

Urządzenia firmy Mitsubishi oferują funkcję chłodzenia, grzania i filtracji powietrza, niezwykle istotną dla alergików i astmatyków. Wyprodukowane z nowoczesnych, doskonałej jakości materiałów gwarantują cichą i bezawaryjną pracę oraz 5-letni okres gwarancji. Ich nowoczesny design i inteligentne sterowanie sprawiają, że są one niezwykle estetyczne i wydajne, niezależnie od miejsca ich zastosowania.

Klimatyzatory Gree

Klimatyzatory firmy Gree to starannie i estetycznie wykonane urządzenia, które są wyjątkowo energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Gwarantują niską emisję hałasu, innowacyjną stylistykę, w pełni zautomatyzowaną pracę oraz funkcję chłodzenia i grzania. Zastosowany w nich filtr plazmowy niezwykle efektywnie oczyszcza powietrze z drobnoustrojów, alergenów i zapachów, zapewniając optymalny klimat w każdym pomieszczeniu.

Klimatyzatory Kaisai

Sprzęt chłodzący LG jest jednym z najczęściej stosowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych rozwiązań. Łączy w sobie takie istotne technologie, jak niezawodna i wytrzymała sprężarka inwerterowa oraz czynnik R32, emitujący trzykrotnie mniejszą ilość gazów cieplarnianych do atmosfery. Dodatkową zaletą jest możliwość sterowania poprzez sieć wifi, opływowe kształty, intuicyjna obsługa oraz 10-letnia gwarancja.

Klimatyzatory LG

Urządzenia Kaisai są synonimem japońskiej najwyższej jakości i niezawodności. Wykorzystują technologię inwerterową, odpowiedzialną za zachowanie wysokich parametrów pracy przez cały okres eksploatacji. Zastosowano w nich ekologiczne czynniki chłodzące, moduł sterowania smartfonem za pośrednictwem wifi, funkcję samooczyszczania parownika i czujnik temperatury w pilocie. Wszystkie te zaawansowane opcje są dostępne w atrakcyjnej i przystępnej dla każdego cenie.

Klimatyzatory Samsung

Ostatnią, doskonałą propozycją urządzeń chłodzących są produkty firmy Samsung. Są one wyjątkowo trwałe, wydajne i ciche. Korzystają z czynnika r410a, niezwykle przyjaznego dla atmosfery i środowiska, pobierają małe ilości prądu oraz mogą współpracować z pompą ciepła. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane w nich filtry wyłapują nawet 90% zanieczyszczeń z powietrza.

Niezależnie od wybranego modelu, każdy z powyższych klimatyzatorów zapewnia najwyższą kulturę pracy, wyjątkową wydajność i ekonomiczną eksploatację, a także parametry przyjazne dla środowiska. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze i firmie, przynosząc pożądany chłód i świeże powietrze.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.