Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Problemy z klimatyzacją mogą uprzykrzyć życie nie tylko latem, ale też w czasie chłodniejszych miesięcy. Nasza firma zajmuje się naprawą wszelkich usterek związanych z działaniem klimatyzacji, jej instalacją i osprzętem na terenie Wrocławia i okolic. Trudnimy się także w czyszczeniu, nabijaniu, ozonowaniu i odgrzybianiu klimatyzacji. Te działania zawsze warto powierzyć dobrym fachowcom, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu szybko i profesjonalnie wykonają serwis.
Zapewniamy rzetelność i uczciwe ceny, adekwatne do oferowanych przez nas usług. Stawiamy na najwyższą jakość, bezpieczeństwo instalacji i zadowolenie naszych klientów.

Naprawa klimatyzacji to nasza specjalizacja. Jesteśmy w tym zakresie jednym z liderów na rynku. Najnowszy sprzęt, którego używamy, pozwala na dokładną analizę i pozbycie się problemu. Lata doświadczenia i niezbędna wiedza to coś, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Działamy szybko i sprawnie, gdyż wiemy, iż niedziałająca klimatyzacja w mieszkaniu czy biurze może stanowić duże obciążenie dla organizmu, w szczególności w trakcie upałów.
Klimatyzacja to narzędzie, które wymaga regularnych przeglądów i wykonywania okresowych serwisów. Z tego powodu zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w szczególności mając na myśli regularny serwis klimatyzacji. Wrocław nie jest jedynym miastem, w którym oferujemy nasze usługi. Z naszej pomocy mogą skorzystać też mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób i firm, potrzebujących szybkiej i fachowej naprawy klimatyzacji. Serwisujemy klimatyzacje, dokonując gruntownych przeglądów, czyszczenia filtrów i parownika, konserwacji, pomiaru oraz regulacji i ewentualnego uzupełnienia ciśnienia freonu. Zapewniamy też pomiar sprawności związanej z instalacją elektryczną oraz pomiar wydajności chłodzenia klimatyzatora.
Nasi fachowcy mają dużą wiedzę i doświadczenie w naprawach oraz serwisowaniu klimatyzacji. Posiadamy zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Warto zadbać o klimatyzację. Utrzymywana w dobrym stanie zapewni komfort oraz rześkie i zdrowe powietrze w każdym pomieszczeniu.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.