Sprzedaż klimatyzatorów

Nasz firma trudni się montowaniem oraz serwisowaniem klimatyzacji na teranie Wrocławia oraz okolic. Oferta firmy opiera się także na samej sprzedaży klimatyzatorów. Asortyment marki jest na tyle duży, że z powodzeniem umożliwia wybranie odpowiedniego rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się wszystkim co wiąże się z klimatyzacją od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać ogromną ilość doświadczenia. Posiadamy także zdolności uzyskiwania sporych obniżek od cen regularnych klimatyzatorów oraz rabatów od najlepszych producentów.
Dzisiejsze klimatyzatory wykorzystują innowacyjną technologię w postaci najwyższej jakości systemów filtracyjnych, które pozwalają na skuteczną ochronę przez pyłem, kurzem, wszelkiego rodzaju bakteriami oraz roztoczami. W konsekwencji przekłada się to na zupełną eliminację nieprzyjemnych zapachów. Sprzedaż klimatyzatorów naszej firmy to optymalne rozwiązanie dla każdego domu czy też powierzchni firmowej.

Komfort naszych klientów jest dla nas niezwykle istotny. Powinni oni korzystać z niego zarówno w domu jak i miejscu, w którym pracują. Z tego też powodu oprócz montowania oraz serwisowania klimatyzacji, prowadzimy także sprzedaż klimatyzatorów. W asortymencie posiadamy najlepsze produkty marek, które cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Dysponujemy między innymi sprzętem od Daikin, Mitsubishi Electric, Gree, Kaisai, LG i Samsung.
Nasz firma dba o bezpieczeństwo i to właśnie dlatego został opracowany specjalny program serwisowania sprzętów. Zatrudniamy najlepszych fachowców, których rozwiązania zawsze są w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Dobieramy klimatyzatory tak, aby działaby w jak najbardziej ekonomiczny sposób i pozwalały tym samym na najwyższej jakości komfort korzystania z nich.

Oferowane przez nas klimatyzatory zostały wyposażone w systemy filtracyjne, które pochłaniają kurz, pył, bakterie oraz roztocza i zapobiegają powstawaniu przykrych zapachów w pomieszczeniach. Klimatyzatory cieszą się coraz większym uznaniem ze strony społeczeństwa. Nic to dziwnego, ponieważ zapewniają one świetną atmosferę w domu w trakcie upalnych, letnich dni.
Nasz firma jest do dyspozycji na terenie całego Dzierżoniowa jak również jego okolic. Dojeżdżamy do Świdnicy, Wrocławia, Bielawy, Pieszyc. Nasza oferta jest układana oraz wyceniana w sposób indywidualny, ponieważ wierzymy, że takie właśnie podejście powinno stosować się do każdego klienta. W końcu każdy ma zupełnie inne potrzeby.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.