O nas

Montaż i serwis klimatyzacja Dzierżoniów

Jesteśmy pionierami
w montażu systemów klimatyzacji

Jesteśmy firmą, która zatrudnia w swoich szeregach specjalistów w dziedzinie jaką jest montaż oraz serwisowanie systemów klimatyzacyjnych. W ofercie, którą otrzymują od nas nasi klienci, zawierają się klimatyzatory oraz rekuperatory, które cieszą się pozytywną opinią renomowanych producentów.

Urządzenia, których dystrybucją się zajmujemy posiadają wszystkie stosowne atesty, jak również certyfikaty. Dołączamy również trwającą trzy lata od chwili zakupu gwarancję. Stanowi to potwierdzenie jakości produktów, które proponujemy naszym klientom.

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. W zakresie świadczonych przez nas usług nie mogło zatem zabraknąć miejsca dla specjalistycznego doradztwa. Nasi pracownicy z chęcią pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań do domów, mieszkań oraz powierzchni biurowych.

Naszą domeną jest ciągły rozwój, dlatego też bez przerwy staramy się podnosić kwalifikacje naszych pracowników. Dysponujemy niezawodnym zespołem najlepszych techników, którzy zawsze stoją w gotowości do podjęcia nawet najbardziej wymagających zleceń.

Do każdego z klientów staramy się poodchodzić indywidualnie, zatem jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami. Z pewnością pomożemy w dobraniu najlepszej propozycji dla Ciebie.

kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.