Klimatyzacja Daikin

Klimatyzatory firmy Daikin to urządzenia dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki intuicyjnej obsłudze, wysokiej wydajności i ekonomicznej eksploatacji są one chętnie stosowane zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i obiektach firmowych.

Klimatyzacja Daikin do domu i biura

Daikin jest japońskim producentem instalacji klimatyzacyjnych, którego produkty są użytkowane na całym świecie. W jego ofercie znajdują się nowoczesne i niezawodne urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Nasza firma oferuje szeroki wybór produktów marki Daikin. Zależnie od Państwa potrzeb możemy zaproponować klimatyzatory do niewielkich mieszkań, większych wolnostojących domów czy budynków biurowych i przemysłowych. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wieloletniej wiedzy, pomożemy wybrać najlepiej dopasowany model, który doskonale spełni Państwa wymagania.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory firmy Daikin?

W swoich urządzeniach firma Daikin stosuje gaz R32. Jest to środek bezpieczny dla środowiska, o wysokiej sprawności energetycznej i niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego. Zastosowanie czynnika R32 umożliwia ograniczenie ilości gazu w urządzeniach, co przekłada się na tworzenie mniejszych, kompaktowych jednostek chłodzących. W modelach multi-split, wyposażonych w gaz R32 i sprężarkę typu „swing”, możliwa jest redukcja negatywnego oddziaływania na środowisko nawet o 68%. Klimatyzatory Daikin pracujące na czynniku R32 są z powodzeniem stosowane w Japonii już od 2012 roku. Liczba sprzedanych ponad 4 milionów instalacji jest doskonałym świadectwem ich najwyższej jakości i wygody użytkowania.

Modele klimatyzatorów Daikin

Daikin oferuje niezwykle nowoczesne i estetyczne modele klimatyzatorów dla domu i biura. Do najczęściej wybieranych jednostek należą wersje typu split i multi-split. Urządzenia Daikin w wersji split pozwalają na chłodzenie pojedynczego, wybranego pokoju. Modele multi-split umożliwiają zmniejszenie temperatury w nawet kilku pomieszczeniach jednocześnie. Dużą zaletą jest wygodna opcja zdalnego, indywidualnego sterowania jednostkami wewnętrznymi w każdym z pokoi. Wszystkie instalacje tego producenta są wyjątkowo ciche i łatwe w eksploatacji, umożliwiając komfortowe i dyskretne osiągnięcie pożądanej temperatury.

Klimatyzacja Daikin w firmie Klimatyzacja Dzierżoniów

Nasza firma zajmuje się doradztwem i sprzedażą klimatyzatorów firmy Daikin. Dobierzemy kompleksową klimatyzację do domu, która zagwarantuje odpowiedni komfort termiczny oraz bezproblemową eksploatację. Oferujemy Państwo profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych zarówno tego producenta, jak i innych marek. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.