Klimatyzacja Kaisai

Godnym polecenia producentem klimatyzatorów jest firma Kaisai. Oferuje ona urządzenia przydatne do pracy w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz komercyjnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, przyjemnej stylistyce i atrakcyjnej cenie, są one niezawodnym i ekologicznym sposobem chłodzenia obiektów.

Japońska jakość produktów Kaisai

W klimatyzatorach Kaisai zastosowano niezwykle energooszczędną technologię inwerterową. Jest ona oparta na komponentach wysokiej klasy japońskich producentów, takich jak Toshiba i Sanyo. Ich najwyższej jakości elementy sprawiają, że urządzenia Kaisai są wysoce niezawodne, umożliwiając długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Użycie techniki inwerterowej sprawia, że klimatyzatory nie są wrażliwe na ciągłą prace, zachowując stabilne parametry przez cały okres użytkowania.

Dlaczego warto skorzystać z klimatyzacji Kaisai?

Klimatyzatory Kaisai są oferowane w atrakcyjnej i przystępnej cenie. Zapewniają doskonały stosunek jakości do kwoty ich zakupu, ciesząc użytkowników nowoczesnym wyglądem i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Są wyposażone w ekologiczne czynniki chłodnicze, nie wpływające negatywnie na warstwę ozonową. W ofercie dostępne są także modele posiadające funkcję grzania, samooczyszczanie parownika czy czujnik temperatury w pilocie. Cały proces produkcji urządzeń Kaisai i ich degradacji po użyciu jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Firma Kaisai oferuje także 3-letnią gwarancję, z możliwością wydłużenia jej okresu o kolejne dwa lata.

Rodzaje klimatyzatorów Kaisai

W ofercie firmy Kaisai znajdują się różnego rodzaju typy klimatyzatorów. Inwestorzy mogą wybierać spośród wersji ściennych, przypodłogowych, podstropowych, kasetonowych, kanałowych oraz typu multi-split. Poszczególne modele umożliwiają między innymi regulację nawiewu za pomocą pilota czy kilka trybów pracy. Dostępne jest także zarządzanie z użyciem urządzeń mobilnych czy opcja stałego grzania. Jeżeli dobór właściwego modelu sprawia Państwu trudność, nasi pracownicy służą radą i pomocą w zakresie wyboru i wykonania instalacji chłodzącej.

Dobór, montaż i serwis klimatyzacji Kaisai

Nasza firma realizuje kompleksowe instalacje klimatyzacyjne, oparte na urządzeniach firmy Kaisai. Obliczymy niezbędną moc i dobierzemy sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Państwa budynku. Przeprowadzamy kompleksowy montaż, a w późniejszym czasie zapewniamy także profesjonalny serwis klimatyzatorów marki Kaisai.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.