Klimatyzacja LG

Pierwsze klimatyzatory marki LG pojawiły się na rynku już w latach 60-tych XX wieku. Od tamtej pory firma ta znacząco udoskonaliła oferowane modele. Dzięki temu urządzenia typu split są jednymi z najczęściej stosowanych systemów chłodzących w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie i bogatą ofertę, klimatyzacja LG jest chętnie wybierana przez wielu klientów.

Klimatyzacja firmy LG

Urządzenia chłodzące firmy LG dostępne w naszej ofercie charakteryzują się opływowym kształtem, intuicyjną obsługą oraz zdalnym sterowaniem za pośrednictwem wifi. Wyposażone w gaz R-32 i sprężarkę inwerterową, są ekonomiczne, ciche i przyjazne dla środowiska. Oferując Państwu klimatyzatory LG, zapewniamy ich kompleksowy dobór, montaż oraz serwis, pozwalający na długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Zalety klimatyzacji LG

W swoich urządzeniach firma LG stosuje nowoczesne rozwiązania, znacząco obniżające negatywny wpływ klimatyzatorów na środowisko. Dzięki dużemu postępowi technologicznemu możliwe było zastosowanie czynnika R-32. Konsekwencją tego jest instalacja wyjątkowo energooszczędna oraz emitująca trzykrotnie mniej gazów cieplarnianych. Po okresie gwarancyjnym możliwa jest szybka i bezproblemowa naprawa, wykonywana przez naszych specjalistów.

Klimatyzatory LG współpracują z aplikacją na smartfona, która pozwala na wygodne sterowanie temperaturą, diagnostykę oraz bieżącą kontrolę urządzenia. Urządzenia LG umożliwiają zarówno chłodzenie, jak i grzanie wybranego obszaru. Zastosowanie filtrów sprawia, że powietrze jest pozbawione szkodliwych pyłów.

Rodzaje klimatyzatorów LG

W ofercie klimatyzatorów LG znajdują się różnorodne urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniu i domu, jak i budynku firmowym czy przemysłowym. Gama LG obejmuje między innymi wersje kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe, ścienne i podstropowe oraz modele typu split lub multi-split.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym klimatyzatory LG są estetycznym i funkcjonalnym elementem instalacji chłodzącej. Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem systemu LG, zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów i doboru najlepszego urządzenia chłodniczego.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.