Klimatyzacja MDV

MDV to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze urządzeń klimatyzacyjnych. W jej ofercie znajdą Państwo modele zarówno do domowego użytku, jak i zastosowania w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Klimatyzatory MDV łączą w sobie zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz najwyższą niezawodność, dzięki czemu są montowane w budynkach na całym świecie.

Klimatyzacja MDV do mieszkania i firmy

MDV to producent wszechstronnych, kompleksowych instalacji klimatyzacyjnych, który dąży do osiągnięcia pozycji czołowego dostawcy tych systemów na świecie. Początkowo w jego ofercie znajdowały się głównie urządzenia do użytku w biurowcach, galeriach handlowych, hotelach, halach produkcyjnych i magazynach. W niedługim czasie firma MDV poszerzyła swój asortyment o klimatyzatory do użytku domowego. Bazując na nieustannym rozwoju technologii oraz dążeniu do stworzenia maksymalnie wydajnych systemów chłodzących, MDV z powodzeniem dostarcza urządzenia dla klientów na wszystkich kontynentach.

Zalety klimatyzatorów firmy MDV

Klimatyzatory MDV oferują wysoką wydajność przy jednoczesnym mniejszym zużyciu prądu, dzięki czemu nie podwyższają znacząco kosztów energii elektrycznej. W urządzeniach stosowane są bezpieczne dla środowiska i człowieka komponenty, które nie wpływają na zwiększanie efektu cieplarnianego. Producent oferuje kompleksowe systemy klimatyzacyjne, które pozwalają na stworzenie spójnej i doskonale działającej instalacji w każdym budynku. Klimatyzatory MDV nie są skomplikowane w montażu, a dzięki uproszczonemu serwisowi – nie generują nadmiernych kosztów bieżącej eksploatacji.

Serie klimatyzatorów MDV

W ofercie firmy MDV znajdują się różnego rodzaju klimatyzatory, dedykowane do wszechstronnych zastosowań. W serii SPLIT dostępne są jednostki ścienne do domów i mieszkań, które charakteryzują się cichą pracą, wysoką energooszczędnością oraz możliwością chłodzenia i grzania. Dla większych mieszkań i biurowców producent przygotował serię MULTI, z opcją montażu do 5 jednostek wewnętrznych wraz z indywidualnym sterowaniem temperaturą w każdym z pomieszczeń. Do sklepów, restauracji i biur przeznaczona jest seria OFFICE, o optymalnej wydajności i wysokiej kulturze pracy. Efektywne chłodzenie budynków przemysłowych zapewni rozbudowany system VRF, umożliwiający podłączenie wielu jednostek wewnętrznych w halach i magazynach.

Klimatyzatory MDV w Klimatyzacja Dzierżoniów

W ofercie naszej firmy Klimatyzacja Dzierżoniów znajdują się klimatyzatory i podzespoły firmy MDV, przystosowane do chłodzenia domów, firm i budynków wielkopowierzchniowych. Kontaktując się z nami uzyskają Państwo kompleksową poradę w zakresie doboru najlepszego systemu chłodzącego. Zapewniamy także profesjonalny montaż klimatyzacji oraz sprawny serwis na życzenie w dowolnym momencie jej eksploatacji.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.