Klimatyzacja Samsung

Klimatyzatory marki Samsung to wszechstronne i trwałe modele, które sprawdzą się w każdym biurze i mieszkaniu. Są często używane przez hotele, restauracje, szpitale i obiekty biurowe. Wyprodukowane przez jedną z największych firm elektronicznych na świecie są niezwykle przyjazne dla środowiska, a zarazem ciche i wydajne.

Klimatyzacja Samsung – przyjazna dla środowiska

Urządzenia klimtyzacyjne firmy Samsung korzystają z czynnika chłodniczego r410a, który jest przyjazny dla warstwy ozonowej i środowiska. W asortymencie marki znajdują się również modele współpracujące z pompą ciepła. Wszystkie klimatyzatory to sprzęty niezwykle energooszczędne, które pozwalają dbać o naszą planetę – co pokrywa się z filozofią firmy Samsung.

Rodzaje klimatyzatorów Samsunga

W gamie ofertowej Samsunga znajduje się wiele różnorodnych modeli klimatyzatorów. Doskonale sprawdzą się zarówno w niedużych budynkach mieszkalnych, jak i większych obiektach biurowych i przemysłowych. W sprzedaży dostępne są wersje ścienne, sufitowe, podłogowe i zewnętrzne. Mogą pracować one zarówno w niewielkich instalacjach typu split i multi-split, jak i bardzo rozbudowanych systemach chłodniczych. Do wybranych urządzeń możliwe jest zastosowanie systemu z odzyskiem ciepła oraz współpracy z zewnętrznymi chłodnicami freonowymi.

Zalety systemów chłodzących firmy Samsung

Ze względu na swoje pozytywne cechy, klimatyzatory firmy Samsung są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń chłodzących. Dostępne w rozmaitych formach umożliwiają łatwe dostosowanie systemu do potrzeb inwestora. Wszystkie modele są wykonane z najwyższej jakości materiałów z zachowaniem precyzyjnej dbałości o ich wszystkie szczegóły. Są one niezwykle wydajne, gwarantując skuteczne chłodzenie, a zarazem jak najniższy pobór energii niezbędnej do pracy. Istotną zaletą jest także ich wyjątkowo prosta i intuicyjna obsługa. Urządzenia Samsunga spełniają rygorystyczne nowe unijne normy energetyczne, co czyni je skutecznymi i ekonomicznymi instalacjami chłodzącymi pomieszczenia.

Klimatyzacja Samsung w Klimatyzacja Dzierżoniów

W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne klimatyzatory firmy Samsung. Nasi pracownicy kompleksowo doradzą i dobiorą urządzenia, które najlepiej spełnią Państwa potrzeby. Posiadamy stosowną wiedzę i doświadczenie, niezbędne do montażu i serwisowania klimatyzacji, produkowanej przez Samsunga i inne wysokiej klasy marki. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia oferty.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.