Klimatyzatory multisplit

Klimatyzacja multisplitzator uniwersalny

Klimatyzacja multisplit jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań na rynku. Zazwyczaj wybierają ją właściciele niewielkich prywatnych domów i biur. Jest ona bardzie rozbudowaną wersją klimatyzatorów typu split. W skład zestawu wchodzi jednostka zewnętrzna, zainstalowana poza budynkiem, oraz kilka jednostek wewnętrznych w wybranych pomieszczeniach.

Zalety klimatyzacji multisplit

Klimatyzacja multisplit posiada wiele zalet, dzięki którym cieszy się dużym powodzeniem wśród oferowanych urządzeń chłodzących:
* Do jednej zewnętrznej jednostki można podpiąć wybraną liczbę jednostek wewnętrznych. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne chłodzenie całego budynku.
* Wybierając nawiewy wewnętrzne, możemy dokonać wyboru spośród wersji ściennych, podstropowych, kanałowych i kasetonowych. Umożliwia to dobranie najlepszego modelu do danego pomieszczenia – niezależnie, czy będzie to dom jednorodzinny, czy budynek biurowy.
* Klimatyzację multisplit można z powodzeniem zastosować w obiektach, wyposażonych w instalację wentylacyjną i grzewczą.

Ile pomieszczeń może chłodzić klimatyzacja multisplit?

Klimatyzacja multisplit najlepiej sprawdzi się w domach jednorodzinnych. Niewielki rozmiar jednostki zewnętrznej nie zajmuje wiele miejsca na ich elewacji. W każdym z chłodzonych pomieszczeń znajduje się jeden nawiew, który pozwala na odrębne regulowanie temperatury. Zazwyczaj w jednym budynku stosuje się od 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Jest to ilość wystarczająca, by skutecznie ochłodzić standardowy budynek, zamieszkały przez jedną rodzinę.

Montaż i serwis klimatyzacji multisplit

Podczas montażu klimatyzacji multisplit, niezbędne jest precyzyjne obliczenie mocy urządzenia i zaplanowanie przebiegu instalacji. Z tego powodu dobrze jest powierzyć instalację profesjonalnej firmie, zajmującej się klimatyzatorami. Przeprowadzenie montażu zgodnie z zaleceniami producenta pozwoli na bezawaryjną, wydajną pracę urządzeń chłodniczych, wraz z zachowaniem okresu gwarancyjnego.
Aby zapewnić skuteczne chłodzenie pomieszczeń, niezbędne jest dokonywanie regularnego serwisu klimatyzacji multisplit. Jedynie wyspecjalizowany pracownik, wyposażony w stosowny sprzęt i środki chemiczne, będzie w stanie skutecznie wyczyścić instalację i uzupełnić czynnik chłodniczy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem, serwisem bądź naprawą klimatyzacji multisplit, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym biurze.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.