Klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe

Klimatyzacja przypodłogowa i podsufitowa

Klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe będą najlepszym rozwiązaniem w momencie, gdy nie ma możliwości zastosowania innego rodzaju urządzeń chłodzących. Ten typ klimatyzacji zapewnia dużą dowolność wyboru miejsca instalacji, możliwość sterowania nawiewem oraz kontrolę temperatury. Zależnie od ilości miejsca jakim dysponujemy, klimatyzator możemy zamontować na ścianie, we wnęce pod oknem, lub ustawić na podłodze.

Gdzie przyda się klimatyzacja podsufitowa i przypodłogowa?

Klimatyzacja przypodłogowa może zostać zamontowana pod oknem, w miejscu standardowego grzejnika. Szczególnie w domach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe, wolne miejsce pod parapetem idealnie nadaje się na przypodłogowy klimatyzator. Tego typu urządzenie, zależnie od wybranego modelu, może zapewniać funkcję chłodzenia, oraz dodatkową możliwość ogrzewania, wentylacji i osuszania powietrza.

Jeżeli w naszym budynku znajdują się wysokie sufity, warto postawić na podsufitowe urządzenia chłodzące. Są one montowane wprost do konstrukcji sufitu lub stropu, nie zajmując miejsca w niższych częściach pomieszczenia. Najczęściej znajdą one zastosowanie w obiektach biurowych i restauracyjnych.

Zalety klimatyzatorów przypodłogowych i podsufitowych

Klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe są sterowane za pomocą pilota. Gwarantują cichą i wydajną pracę, równomiernie dystrybuując powietrze w wybranych kierunkach. Ich efektywne działanie zapewnia komfort termiczny nawet w trakcie wysokich temperatur zewnętrznych. Urządzenie posiada prosty dostęp do filtrów powietrza, dzięki czemu możliwe jest łatwe utrzymanie ich w czystości. Istotną zaletą jest także nieskomplikowany montaż całego systemu chłodzenia. Spośród modeli o mocy od 5kW do 16kW, łatwo wybrać wersję najlepiej odpowiadającą potrzebom inwestora.

Montaż i serwis klimatyzacji przypodłogowej i podsufitowej

Wśród klimatyzatorów przypodłogowych i podsufitowych, klienci najczęściej decydują się na modele marek Lg oraz Samsung. Ich wysoka jakość, w połączeniu z profesjonalnym montażem klimatyzatora, zapewnia wydajne i ciche chłodzenie, przynoszące komfortową temperaturę w wybranym pomieszczeniu. Aby zachować odpowiednią skuteczność działania, oraz zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni w elementach układu, niezbędne jest systematyczne przeprowadzanie kompleksowego serwisu klimatyzacji.
kontakt

608 000 000 kontakt@klimatyzacja-dzierzoniow.pl

Ząbkowicka 47, 58-200 Dzierżoniów

Umów się na wycenę usługi

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis systemów klimatyzacji.
Prosimy o krótką informację jakiego rodzaju usługa Państwa interesuje, nasz dział serwisu skontaktuje się z Państwem i przygotuje indywidualną ofertę.